Chęć na jedzenie słodkiego, mdłości i częste oddawanie moczu

Witam Mam 21 lat, biorę tabletki antykoncepcyjne czasem się zdarzy zapomnieć więc pomijam jeden dzień I biorę na następny ... zażywam również "hygldrominum" że swoim mężem ostatnio kochaliśmy się 2tygodnie temu ... od tygodnia mam straszne napady na słodkie co chwila muszę coś jeść staram się powstrzymywać ,do tego mam mdłości i siusiu robię częściej (ale wiadomo od tabletek na nadmiar wody) ale napady na słodkie i mdłości ? Od czego to może być ? na pewno nie od hydrominum. Proszę o odp

Aleksander Ropielewski

Przyczyn apetytu na słodkie pokarmy i mdłości mże być wiele i bez przeprowadzenia badania nie sposób teog stwierdzić jednoznacznie. Należy wykluczyć ciążę oraz cukrzycę.