Czy mdłości, częste oddawanie moczu oraz biały śluz z pochwy są objawami ciąży?

Witam, od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Ostatnią miesiączkę miałam 12-17 marca, od razu zaczęłam po miesiączce brać tabletki antykoncepcyjne z powrotem. Tydzień temu, czyli 23 marca kochałam się ze swoim chłopakiem, oprócz tabletek zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Chłopak skończył we mnie. Od paru dni mam mdłości, często oddaje mocz i mam biały śluz z pochwy. Czy to może oznaczać że zaszłam w ciążę? Pozdrawiam Zośka

Jeśli stosuje Pani antykoncepcję hormonalną prawidłowo, ochrona jest zachowana. Jeśli z kolei miała Pani jakąś przerwę (nawet na jeden cykl), i po swojej "normalnej"miesiączce zaczęła brać tabletki, to one nie działają - przy wdrażaniu antykoncepcji hormonalnej należy 1 tabletkę wziąć w pierwszym dniu miesiączki.