Choroba autoimmunologiczna i nasilające się zmiany na skórze

Witam,mam zdiagnozowaną chorobę autoimmunologiczną o nazwie antropodermia pasini pierini. Nic o tej chorobie nie wiem,nawet czy właśnie taka jest pisownia tej nazwy.Na skórze w moim przypadku na brzuchu i plecach pojawiają się zagłębienia i jest ich coraz więcej.Kilka lat temu stosowałam jakieś naświetlania ale nic to nie dało, gdyż tych zmian mam coraz więcej.Chciałabym dowiedzieć się więcej o tej chorobie i czy gdzieś na świecie można to wyleczyć.

Witam,
jest to odmiana twardziny zanikowej.
Na skórze zmienionej chorobowo pojawiają się przebarwione i odbarwione ogniska z nieznacznym zanikiem skóry. Niekiedy w części środkowej zmian można wyczuć niewielkie stwardnienie. Niekiedy choroba współwystępuje z innymi odmianami twardziny ograniczonej. Przebieg choroby ma charakter przewlekły i rzadko postępuje. Nigdy natomiast nie dochodzi do dużych zniekształceń i głębokich zaników, co ma miejsce w przypadku innych odmian tego schorzenia.
W przypadku, gdy atrophodermia nie współistnieje z innymi rodzajami twardziny, schorzenie nie wymaga leczenia. Gdy stwierdzi się ogniska chorobowe typowe dla innych odmian twardziny ograniczonej, wdraża się leczenie jak dla łagodnej postaci twardziny.