Choroby tarczycy i Hashimoto a depresja

Witam mam 34 lata od 10 choruje na tarczyce hashimoto auto agresja tarczycy raz niedoczynnośća pózniej nadczynnosc spokój był 7 lat teraz znowu daje mi niezle zaczeło sie od wahan nastrojow typowe dla depresji i nerwicy doszła tachykardia od tygodnia to poddusznie i ucisk na szyji puste odbijanie niepokój 3tyg temu miałam zap oskrzeli czy to wywołało zap tarczycy usg robione012014 i potw.hashimoto wyniki od maja do pazdziernika od 0.23,0.20 ,4.95 4.90,3.75,4.96 dawka euthyroks75,wekend100

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bardzo możliwe ze potrzebne będzie podwyższenie dawki euthyroxu lub zmiany schematu dawkowania. Zalecam wizyte u endokrynologa. Pozdrawiam