Chropowaty wygląd brodawek u 21-latki

Witam mam 21 lat i mam problem dotyczący moich piersi. Mianowicie odkąd tylko pamietamoje brodawki są raczej wciagniete czasami są normalne. Nie są gladkie i zakończone tylko mają jakby chropowaty wyglad i na koncu nich jakby dziurkę w której widać jakby cos zaschnietego. Obok brodawki mam brązowy pieprzyk boję sobie czy nie mam raka.

To nie brzmi jak opis raka a konieczność udania się do ginekologa i oceny brodawek z ewentualnym wskazaniem do zastosowania nakładek wyprowadzających brodawki.