Ciągłe zmęcznie, rozdrażnienie, złe samopoczucie i ciągłe poczucie winy

Mam 22 lata. Od jakiegoś czasu czuje się bardzo źle. Ciągłe zmęcznie, rozdrażnienie, złe samopoczucie i ciągłe poczucie winy. Do tego wszystkiego dochodzi uczucie kamienia w żołądku i bóle z tyłu głowy. Wszystko mnie denerwuje. Złoszcze się o byle co. Za chwile tego żałuje.

Warto wpierw wykluczyć somatyczne przyczyny stanu psychicznego - wizyta u lekarza rodzinnego, które ewentualnie skieruje dalej. W Pani przypadku również zalecam konsultację psychologiczną, ze względu na silnie wyakcentowany komponenty psychiczny - poczucie winy

Witam. Opisał Pan objawy depresyjne. Proszę zgłosić się na konsultację do psychoterapeuty lub psychiatry. Pozdrawiam