Ciąża, uczucie braku powietrza a nerwica

Witam od nie dawna mam takie uczucie braku powietrza w gardle a jestem też w ciaży kiedys leczyłam sie na nerwicę teraz na czas ciąży nie biorę leków to szósty miesiac a od czasu do czasu daje o sobie znac miałam już badania echo serca ok spirometria ok wyniki terz są ok mam chora tarczycę ale ona terz jest ok jak sobie radzic w takich sytuacjach kiedy człowiek zaczyna się w takich sytuacjach bać że mi braknie powietrza jak wytrwac ten trudny okres kiedy jestem w ciąży piję melise ale to nic

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.