Ciemne skrzepy zamiast okresu przy tabletkach antykoncepcyjnych

mam 27 lat. biorę tabletki antykoncepcyjne od dosyć dłuższego czasu. raz miałam zmieniane. od jakiegoś czasu zamiast normalnego okresu są to raczej bardzo ciemnie skrzepy. pisze bo nie wiem co powinnam zrobić, czy zmienić tabletki? wydaje mi się ze układ krwionośny mam w porządku. ale się martwię bo nie chciałabym mieć problemów jakbym kiedyś zdecydowała się na dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę skontaktować się z ginekologiem, być może warto zrobić badania i sprawdzić czy antykoncepcja nie spowodowała typowych dla niej powikłań.