Ciemnobrązowe plamienia przy stosowaniu Atywii

Od 7 miesięcy stosuje Atywie, zawsze miałam okres w przerwie 7-dniowej, Tym razem nie pojawiło się żadne krwawienie tylko raz ciemnobrazowy śluz, oprócz tego pobolewa mnie brzuch jakby na okres, czy mogę się niepokoić że coś jest nie tak?

Witam. Tak zwane krwawienie z odstawienia może nie występować we wszystkich cyklach miesięcznych dla pewności proponuję jednak wykonanie testu ciążowego.