Ciemnobrunatne upławy - czy to coś groźnego?

Witam,
mam 21 lat. Moje problemy zaczęły się od wtórnego braku miesiączki. Mam zespół policystycznych jajników, dowiedziałam się o tym 3 miesiące temu, nie biorę żadnych tabletek, lekarz poradził staranie się o dziecko, tak też z mężem robimy, jednak nie ma owocnych wyników. Dwa dni temu pojawiły się ciemnobrunatne, prawie czarne plamy, nie wygląda to na miesiączkę, bo są to tylko małe plamki i nie zwiększają się, przy tym boli mnie brzuch.
Zaczynam się martwić, że coś może być nie tak. Myślałam, że to może objaw ciąży, ale zrobiłam test i nic z tego. Co może być tego powodem? Dodam jeszcze, że rok temu miałam 2 razy wymrażaną nadżerkę.
Bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Brunatne plamienie świadczy o niewielkim krwawieniu z dróg rodnych. Krew może pochodzić z macicy np. przed zbliżającą się miesiączką lub jako krwawienie dodatkowe lub plamienie kontaktowe z nadżerki.
Z poważaniem