Ciężki wyjazd a 5 tydzień ciąży po poronieniu

Witam,jestem w 5 tyg ciąży, 1,5 miesiąca temu poroniłam właśnie tak wczesną ciąże lekarz stwierdził że nie ma powodu do robienia przerwy w staraniach o dzidziusia, teraz mam propozycję wjazdu Wrocław-Warszawa pociągiem wyjazd we wtorek w nocy,środa i czwartek była bym na targach więc cały czas na nogach i powrót czwartek późnym wieczorem lub w nocy, i tu moje pytanie czy może lepiej zrezygnować z tego wyjazdu?Boję się bo nie chce przechodzić znowu tego samego, a o ciąże staramy się już ponad rok

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie powinna się Pani dokładnie zastanowić nad tym wyjazdem. Taki wysiłek fizyczny może mieć bowiem negatywny wpływ na przebieg ciąży. Decyzja należy jednak oczywiście do Pani. Pomocna może być także opinia specjalisty ginekologa.