CIN 4 po dwóch zabiegach usunięcia wirusa HPV pętlą elektryczną

od roku mam problem z wirusemHPV.Jestem po dwoch zabiegach usuniecia wirusa petla elektrczna.Teraz zrobilam cytologie i wynik CIN 4.co dalej
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wynik cytologii podawany jest wg systemu Bethesda i nie określia stopnia CIN. Poza tym stopni CIN jest tylko 3 więc skąd wynik CIN 4???? Musiała się Pani pomylić.