Co dalej po elektrosekcji endometrium?

W styczniu br. mialam elektroresekcje endometrium i histeroskopie (obfite i dlugotrwale krwawienia). Po otrzymaniu wynikow histopatologicznych poszlam do lekarza prowadzacego. Na szczescie zadnych zmian rakowych nie ma, ale lekarz stwierdzil ze mam plyn w otrzewnej (caly czas zle sie czulam, mialam nudnosci, bolalo i ciagnelo w dole brzucha po lewej stronie). Lekarz na razie kazal obserwowac i gdyby nie przeszlo ma sie zglosic do szpitala. Szczerze mowiac tak sie zdenerwowalam, ze zapomialam zapytac sie jak dlugo mam siebie obserwowac i skad bede wiedziala czy wszystko jest w porzadku czy mam jechac do szpitala. Czy sa jakies specjalne zalecenia do trybu codziennego zycia.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udać się do lekarza badającego na kontrolę i aby ew ocenił wskazana do hospitalizacji.