Co dalej z opuchlizną ręki po złamaniu palca?

Od 10.04 miałam lewą rękę usztywniona na 5 tyg złamanie paliczka 4 palca. Po zdjęciu gipsu ręka była bardzo napuchnięta .Po dwóch tygodniach ręka wyglądał jak by była sztuczna, skóra świecąca ,ciemnoczerwona, ból ręki ogromny ,wszystkich palców nie mogłam w ogóle zgiąć. Minęło już 1,5miesiąca a ja nadal mam problem z zgięciem palców oprócz kciuka jestem już po 2 rehabilitacjach? Nie wiem już co mam robić usg nic nie wykazało. Zwolnienie się kończy a ja jestem bezsilna. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest konieczność wykonania rezonansu . Najlepiej byłoby udac się do lekarza chirurga ręki