Co dolega mojej 9,5-letniej córce?

Witam,

Mam 9,5 letnią córkę, dziś zauważyłam u niej na lewym sutku grudkę pod skórą, bardzo się martwię, co to jest?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez badania córki trudno stwierdzić co może oznaczać grudka. Być może jest to efekt rozpoczynającego się procesu dojrzewania, kiedy w piersiach pojawiają się różne zagęszczenia i zgrubienia.

Uważam, że najlepiej będzie jeśli skontaktuje się Pani z pediatrą córki. Jeżeli pediatra będzie miał wątpliwości co do charakteru zmiany, skieruje Państwa do ginekologa dziecięcego.

Pozdrawiam serdecznie.