Co jest powodem ciągłego bólu głowy u 24-latki?

Witam, mam 24 lata. Od paru lat borykam się z ciągłym bólem głowy. Jest to już dla mnie nie do zniesienia. Byłam na paru wizytach u neurologa i każdy z nich zapisywał mi leki przeciwbólowe (w moim przypadku musiałabym brać je codziennie, więc odpada). Zrobiłam rezonans głowy z kontrastem, nic na nim nie wyszło za wyjątkiem spondylozy szyjnej. Ostatni lekarz przepisał mi tanakan którego biorę juz 2 tygodnie i nie widzę żadnych efektów. Dodam, że mam niskie ciśnienie. Co mogę dalej zrobić? Lekarze mówią mi, że taka ''moja uroda'' i potrzebuje odpoczynku... Czy jest możliwy tętniak? Albo jakaś choroba? Proszę o odpowiedź bo już nie wiem co mam robić, pozdrawiam

Witam!
Jeżeli wyniki badań pracownianych są prawidłowe, a skuteczność typowych leków przeciwbólowych jest wątpliwa, należy myśleć o napięciowym bólu głowy, spowodowanym stresem i niepokojem wewnętrznym. Jeżeli od paru lat leczą Panią ze skutkiem takim sobie lub żadnym, to z pewnością ma Pani już tego dosyć, napięcie emocjonalne, konflikty i niepokoje wewnętrzne i właśnie to należy leczyć. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, zrobią kilka swoich badań testowych, zaproponują metodę leczenia i po pewnym czasie będzie po wszystkim.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.