Co jest powodem drętwienia rąk u osoby z napadowym częstoskurczem serca?

Witam mam problem z napadowym częstoskurczem serca byłem u kardiologa miałem holter ekg robione echo serca EKG w sumie ładnych parę razy bo 3 razy wylądowałem na SORze. Niby wszystko ok kardiolog przepisał mi polpril i biblock oby dwa po 2,5 mg z czego nie biorę po całej tabletce tylko po pół. Zażywam je od 2 tyg. i teraz takie sa moje spostrzeżenia: Drętwieją mi ręce wystarczy że potrzymam je dłuższą chwilę w zgieciu. Beta bloker miał zatrzymać te ataki (skoki) pulsu a dzisiaj miałem znów atak

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza kardiologa lub lekarza pierwszego kontaktu w celu badania i ew modyfikacji dotychczasowego leczenia.