Co jest powodem nieprzyjemnego zapachu z pochwy i czerwonych skrzepów?

Witam , od 2 mcy mam nieprzyjemny zapach z pochwy objawia sie on przy stosunku jest bardzo ostry i nieprzyjemny , do tego wylatuja ze mnie jakies male czerwone brunatne kawaleczki czegos takie skrzepy male nie wiem co to

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do ginekologa, gdyż wymaga Pani zbadania, oceny, czy nie przechodzi Pani żadnego zakażenia. Może też zajść konieczność wykonania biopsji z jamy macicy, jeśli rzeczywiście są to skrzepy krwi.