Brązowy śluz o nieprzyjemnym zapachu - co robić?

Tydzień temu miałam miesiączkę i wtedy nastąpiły objawu typu świąd. Później miałam zaczerwienianą pochwę -aż piekła, "górna część" srom czasami przy siedzeniu i chodzeniu mnie bolał i odczuwałam kłucie. Teraz mam, tak jak i przed miesiączką żółty śluz, chociaż dzisiaj pojawiła się  na tym brązowa plama. Przy siedzeniu odczuwam nieprzyjemny zapach. Dodatkowo muszę dziennie nosić wkładki i zmieniać 3 razy na dzień. A w przedsionku pochwy zauważyłam białą wydzielinę (jak białko z jajka). Moja pochwa jest strasznie czerwona. Proszę o radę, co mam robić.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Pani objawy są bardzo charakterystyczne i z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że doszło  do zakażenia układu moczowo-płciowego. Stan zapalny może być spowodowany przez bakterie, wirusy bądź grzyby. Dla prawidłowego leczenia niezbędne jest ustalenie czynnika etiologicznego choroby. Powinna Pani niezwłocznie udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej bądź specjalisty ginekologa. Proszę nie lekceważyć tego problemu.