Co jest powodem nieregularnej miesiączki i złego samopoczucia?

Witam mam problem z miesiączką. Moja miesiączką jest reguralna ale ostanio 2 razy zdarzyło mi się że trwała 2 dni. Mój okres jest bardzo bolesny, jest mi słabo i czasami wymiotuje. Mam 18 lat

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa i odpowiednia diagnostyka, może się Pani zgłosić do lekarza rodzinnego aby dokonać oceny ogólnointernistycznej.