Co jest powodem nudności i zawrotów głowy?

Witam. Zawroty głowy i nudności towarzyszą mi od jakiegoś czasu, laryngolog po przrbadaniu niczego złego nie stwierdził a ja myślę że chodzi o blednik. Objawy nastąpiły w jednym dniu pamiętam po intensywnym treningu ma siłowni , wracając do domu poczułam ostry ból głowy z zawrotami . Nie mogłam ustac na nogach, nawet leżenie nie pomagało . Próbowałam wymiotowac Ale nic. To nie dawało. Teraz co jakiś czas dostaje takie ataki a do ciągłych lekkich zawrotow już przywyklam. Ale jest mi źle

Lek. Tomasz Budlewski

Czy były wykonywane testy blednikowe? Proszę zgłosić się ponownie do laryngologa oraz neurologa a jakie ciśnienie tętnicze ?

Witam Panią
Zawrotów głowy nie należy bagatelizować, gdyż mogą
być objawem rozwoju poważnych chorób lub być spowodowane
np. urazami błędnika i nerwu przedsionkowego.
Dlatego przede wszystkim należy przeprowadzić badania neurologiczne.
Jeżeli wyniki badań będą w porządku, to znaczy, że opisane przez Panią
objawy mogą też mieć podłoże emocjonalne czyli być natury psychologicznej,
np. brak snu, przeżywane emocje, stres, przemęczenie
czy zaburzenia nerwicowe.
Wówczas należy skonsultować problem z psychologiem.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl