Co powoduje zawroty głowy, szum w uchu i złe samopoczucie?

Dzień dobry Od kilku dni miałam lekkie zawroty głowy , szum w uchu prawym , ogólnie czuję się kiepsko przy tym , nic mi się nie chce . Poszłam do laryngologa i jak się okazało mam strasznie zatkane to ucho więc lekarz umowil mnie na czyszczenie za trzy dni . Niestety jestem osobą dość znerwicowana i przypisalam tym objawił różne choroby , nawet guza mózgu i zastanawiam się czy iść na tk głowy. Czy Pani/Pana zdaniem moje obawy są uzasadnione czy raczej po zabiegu czyszczenia objawy ustapia?

Witam Panią
Przede wszystkim należy całkowicie usunąć woskowinę
zalegającą w przewodzie słuchowym.
Napisała Pani również, że jest Pani „osobą dość znerwicowaną”.
Zachęcam Panią do skonsultowania problemu z psychologiem
i do podjęcia terapii psychologicznej.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl