Co jest powodem stałego wyniku OB u 9-latka?

witam moje pytanie to sprawie synka który ma 9 lat i od prawie 3 lat ma cały czas podniesione OB, jego OB jest w granicach od 12 od 18, syn chodzi na piłkę nożną lekarz sportowy który zwrócił uwagę na OB mówi że nie powinien mieć syn takiego OB widocznie coś sie dzieje . Lekarz ogólny robi prawie co miesiąc OB syn ogólnie bardzo mało choruje nie jest przeziębiony, zęby ma zdrowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pediatry a jak wyglądają pozostałe badania z krwi ?