Co jest powodem wydobywającej się z piersi ropy o nieprzyjemnym zapachu?

Dobry wieczór mam pyt mam 34-y lata i od lat mam wyciągniętą brodawkę prawa a niedawno zauważyłam ze i lewą brodawka mi się zaczyna wciągać i wycieka mi płyn już z obu piersi choć z lewej piersi częściej mam 9-cio letniego syna a ale brodawkę prawa mam od lat wciągnięta i ten płyn co mi wycieka to za przeproszeniem ma zapach ropy ale jest barwa przezroczysta jak mi ma ten płyn wyciekać to piersi mnie mocno swędzą a jak to już wypłynie to brodawki mnie mocno bolą i mocno szczypia

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy zapalenia piersi, zmian hormonalnych, wskazana kontrola u ginekologa oraz USG piersi.
Pozdrawiam