Wyciek ropny z sutka a wciągnięta brodawka

odkąd pamiętam jedną brodawkę mam zapadniętą tak wciągniętą do środka. 2 lata temu pojawił się wyciek podobny do ropy/ na sutku takie jakby ropne grudki, byłam u lekarza stwierdził infekcje przepisał neomycynę i zlecił usg piersi które nie wykazało nic niepokojącego. teraz wyciek pojawił sie znowu. co to może być?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Ze względu na nawrót dolegliwości wskazana jest ponowana konsultacja u lekarza ginekologa.