Co mogą oznaczać bóle mięśni i stawów u młodej matki?

Witam. Mam 33 lata i jestem mamą 11 miesięcznego dziecka (nadal karmię piersią). Od kilku miesięcy bolą mnie mięśnie i stawy w różnych miejscach n(nadgarstek, stopa, biodra, varki). Nie jest to ból ciągły ale raczej nawracajacy. miałam wykonane badania krwi ogólne na oraz na tarczyce. Wszystkie wyniki w normie oprócz niedoboru witaminy D. Co może być przyczyną takich bóli? Czy jest to powód do zmartwień?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza obserwacja, a czy były jakiekolwiek obrzęki? być może wskazana byłaby wizyta u reumatologa.