Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 9 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogą oznaczać moje paranoje?

Co się ze mną dzieje. Wstaje rano wszystko jest okej po robię coś położę się i o matko . Zaczynam mieć mieć takie myśli że aż mnie samego przerażają od guzów mózgu po tym jak mniej boli głowa do stwardnien rozsianych przez wscieklizne bo zobaczyłem nietoperza lub mam jakieś zadrapanie na ciele którego nie mogę wyjaśnić lub coś zrobię i już mam z tylu glowy A jak czeka mnie smierc prze to co zrobiłem ja chce żyć . Pomocy co powinien zrobić prze to już popadam w jaks paranoje leżę w łóżku czuje bezsens wszystkiego przytupem jeszcze bardziej moje pytanie czy mogę coś z tym zrobić jak zmienić nastawienie
MĘŻCZYZNA, 21 LAT około miesiąca temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Witam! Opisuje Pan typowe nastawienia hipochondryczne. Mogą mieć przyczynę osobowościową, nerwicową lub psychotyczną (bardziej prawdopodobne są dwa pierwsze warianty). Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy