Co mogą oznaczać silne bóle głowy u 21-latki?

Witam Mam 21 lat. Od około roku dzieje się ze mną cos dziwnego. Mianowicie wszystko zaczęło się od silnego bólu głowy i drętwienia lewej ręki, ból oczu itp. Objawy ustąpiły i teraz po ok. 10 miesiącach wracają ze zdwojoną siłą, co to może być ? teraz mam uczucie drętwienia ciała , przez kręgosłup przechodzą mnie takie jakby prądy , źle widzę , boli mnie głowa , silnie drętwieje mi lewa ręka momentami trace w niej czucie. Rok temu miałam postawione kilka diagnoz migreny - teraz juz wykluczone , nerwice - również jej nie mam . Wydaje mi się zeto moze byc cos poważniejszego gdzie szukać pomocy ?

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja neurologiczna i szczegółowa diagnostyka - RM (rezonans magnetyczny głowy).

Pozdrawiam serdecznie