Czy możliwy jest guz mózgu u 21-latka?

Witam 5msc temu zaczęła mnie mrowić prawa noga zrobiło mi się słabo i miałem lekkie zawroty głowy pojechałem do szpitala zrobili mi rtg klatki i morfologie wyszło ok,nastepnie w okresie 4 msc miałem 4 takich "ataków" ale przechodziły same. Od pewnego czasu czułem się słabo i piekły mnie oczy potem z dnia na dzien było coraz gorzej drgania w ciele(najczęsciej w nogach i odcinek ledzwiowy i w głowie przy tym miałem zaburzenie wzrok tzn drgał mi obraz),wymoty nudnosci,bóle w rekach nogach,mrowienia,mniejsza temperatura,mrowienie z tyłu głowy,czasami czułem jak bym miał wylwe czy cos takiego. Lekarz rodziny zrobił mi rozszerzona morfologie mocz tsh itp wyszło okej,badanie usg jamy brzusznej również. Dostałem skierowanie do neurologa który wyslał mnie do szpitala. W szpitalu zrobili mi EEG i tk głowy z kontrastem-oba badania w porządku,kolejna morfologia krwi obwodowej z rozmazem sysmex i mocz też,biochemia kolejne tsh i bolerioza nic nie wyzkazały. Lekarz stwierdził że to nerwica dostałem skierowanie do psyhiatry gdzie wymagana jest psychoterapia. Jednak boje się że mam guza mózgu czy kostniaka jakiegoś :(

Witam Pana,

jeśli wykonana została diagnostyka i wykluczone zostały choroby somatyczne, proszę zaufać - lekarz wykluczył podłoże biologiczne. Wskazana jest szczegółowa diagnostyka w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ) lub prywatnie konsultacja psychiatryczna i leczenie metodą psychoterapii - polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.

Pozdrawiam serdecznie