Co mogą oznaczać zaburzenia wydalania u dziecka?

Dzien dobry, a raczej dobry wieczor. Od dwoch tygodni moja 5 miesieczna coreczka robi kilka kup dziennie i w nocy. Wydawalo mi sie, ze jest to ustabilizowane - robila raz na 2/3 dni, czasem 1 dziennie, ale od pewnego czasu pojawilo ich kilka te nocne. Dziecko zabkuje odkąd skonczyla 3,5 miesiaca, niedawno pojawily sie dwie dolne jedynki. Bylismy u lekarza - zadnych oznak odwodnienia, nie spada z wagi. Oprocz tego jest radosna, nie wymiotuje, ma apetyt, przybiera, nie goraczkuje i ogolnie jest zywym, normalnym dzieckiem. Kupy sa rozne, raz sa normalne, ale zdarzaja sie luzniejsze. Karmie tylko piersia. Podawalismy Hidrasec, Lakcid, Orsalit, od poniedzialku dajemy 4Lacti Baby, napar z czarnych jagod i Hipp ORS Marchwiowy. Jednak sama juz nie wiem, czy powinnam sie niepokoic i wdrazac cos wiecej, czy w jej przypadku moze to byc zupelnie normalne? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana kontrola u pediatry i Ew dalsza diagnostyka wg zaleceń lekarza badającego