Co mogą znaczyć takie zawroty głowy i drżenie ciała?

Witam mam pytanie od dłuższego czasu dolega mi coś nie pokojacego mnie a mianowicie dostaje dziwnego delikatnego uczucia krecenia się w głowie wraz z uczuciem drrzenia sie ciała takie uczucie jak bym sie buja przez to odczuwam rowniez ze podczas rozmów odpowiadam dobrze lecz odczuwam jak bym mówiła głośniej i z pszyspieszonym oddechem nie potrafię i bardzo dokucza mi to poniewaz lapie mnie to parę razy dziennie i trzyma tak około 1 godziny a czasami nawet cały dzień i utradnia mi funkcjonowanie w codziennym życiu ciężko mi opisywać te objawy mam 25 lat

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, w tym neurologicznego i otoskopowego. Lekarz ewentualnie pokieruje Panią dalej do neurologa i laryngologa, jeśli będzie to konieczne.