Co mogą znaczyć te zawroty i zatkane ucho?

Dzień dobry, zaczęło się to 3 miesiące temu. Czytałam książkę na telefonie gdy nagle zatkało Mi się mocno lewe ucho i strasznie zakręciło Mi się w głowie. Położyłam głowę na kolanachi za chwilę to przeszło. Zawroty głowy zostały, znaczy to nie są takie zawroty głowy że obraz Mi wiruje czy coś takiego, tylko takie dziwne uczucie w głowę i trwa to może ze 3 sekundy ale w ciągu dnia bardzo często się objawia. Czuję niepokój częsty ze dlaczego tak mam, że na następny dzień może być gorzej, wczensiej cieszyło mnie wychodzenie do znajomych tak teraz mógłbym całe dnie siedzieć w domu bo boję się wychodzić. Podczas już ułożenia i próby zaśnięcia też mam takie uczucie jakbym pływała. Proszę Mi powiedzieć co mogę zrobić

Witam! Pojawiły się zaburzenia lękowe. Wskazana konsultacja psychologiczna lub w Poradni Zdrowia Psychicznego. Po przebadaniu zaproponują odpowiednie postępowanie - psychoterapia. Powodzenia W. Łuczkowski.