Co mogła oznaczać gula pod pachą u męża?

W maju mój mąż miał zabieg usunięcia guli spod pachy (lekarz mówił, że to zapalenie gruczołu potowego), 4 dni temu pod tą samą pachą robi mu się nowa gula, boli i z dnia na dzień jest coraz większa. Czy to jest możliwe, że to nie było zapalenie gruczołu potowego lecz chłoniak anaplastyczny wielokomurkowy?

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu nie można odpowiedzieć na pani pytanie. Konieczne jest badanie i interpretacja kliniczna wyniku histopatologicznego zmiany (oraz badań dodatkowych m.in. morfologii krwi z rozmazem ręcznym, OB, CRP).