Co mogło przyczynić się do powstania guzów w lewej piersi?

Dzień dobry, Mam 24 lata i 4 guzy w piersi lewej. Byłam u kilku lekarzy i nikt nie chce mi pomóc a nawet powiedzieć z jakiej to przyczyny. Ostatnio lekarz chirurg onkolon powiedział mi że w badaniu mikrobiologicznym nic nie pokojacego wyszło. Zatem pierś cały czas boli, stan podgorączkowy, i ból wszystkich stawów. Powiedzial że te guzy są związane z inną choroba. Nie wiem już co mam robić i jak dalej żyć. To trwa już pół roku mam te guzy. Proszę o pomoc bo już nie mam siły

Antoni Leja

Dzień dobry. Przede wszystkim należy wykonać USG piersi i węzłów chłonnych pachowych. Należy również przeprowadzić badania laboratoryjne. Według tego co Pani pisze, wymaga Pani dalszej diagnostyki.