Co może oznaczać drętwienie jednej strony ciała?

Witam dzisiaj mialam dziwna sytuacje. Rano chcialam zaprowadzic syna do szkoly, zaczela mi dretwiec reka. Wrocilam do domu i zaczelo sie coraz gorzej. Dretwienie stawej stony ciala . Zadzwonilam po karetke. Zabrali do szpitala i wtedy masakra nie pamietam slow polskich nie wiedziala co mam mowic nie wiedzialam jakich slow wypowiedziec. Przeszlo dopiero o godz. 18 i silny bol glowy. Rezonans magnetyczny szyji ok, laryngolog ok, ok scan wlowy.

Możliwa migrena z aurą, migrena objawowa? wskazane badanie MR głowy i angio-MR canczyn móżgowych celem wykluczenia naczyniaka, tętniaka lub innej malformacji naczyń mózgowych. Dodatkowo ECHO serca, badanie w kierunku obecności drożnego otworu owalnego - PFO. Wskazana kompleksowa konsultacja neurologiczna.