Co może oznaczać krwawienie?

Od jakiegoś czasu przestałam brać tabletki i kocham się z moim chłopakiem tylko z użyciem prezerwatyw. Mój cykl trwa zazwyczaj 28 dni. Ostatnio okres miałam 18.02 do 23.02. Wczoraj kochałam się z moim partnerem i jestem pewna, że prezerwatywa ani nie pękła ani się nie zsunęła, lecz stosunek bardzo mnie bolał, wręcz szczypał, a w dniu wczorajszym dostałam krwawienie o bardzo nie przyjemnym zapachu. Nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego.

Czym może być to spowodowane?
Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Najprawdopodobniej cierpi Pani na infekcję pochwy. Wskazuje na to zarówno ból w trakcie stosunku, jak i krwawienie oraz nieprzyjemny zapach. Radzę udać się do lekarza ginekologa, który pobierze posiew z pochwy i wdroży odpowiednie leczenie. Zakażenie może wynikać z zaburzenia równowagi w naturalnej florze bakteryjnej pochwy (niekoniecznie jest ono przeniesione drogą płciową). Możliwe jednak, że konieczne będzie również leczenie Pani chłopaka.
Pozdrawiam serdecznie!