Co może oznaczać mrowienie i pieczenie stóp przy dotyku?

Witam mam 36 lat i od pewnego czasu na obu stopach od góry gdy dotykam skóry to tak jakby paliło się pod nią nie umiem dokładnie tego określić czy jest to mrowienie czy pieczenie, uczucie jest tylko przy dotyku. Objawy jest obecny od 4 tygodni i nie ustępuje

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Mogą to być objawy neuropatii czy niedoboru wit. B12. W takim wypadku konieczna jest wizyta u lekarza.