Co może oznaczać powiększenie się, a następnie pęknięcie brodawki?

Witam w okolicy odbytu miałam zawsze duży pieprzyk albo brodawkę ostatnio w jeden dzień mi się powiększył i pękło teraz mam dużego strupa czarnego co to może być czy to groźne naczyralam się o czerniaku i bardzo się boje

Lek. Paweł Szadkowski

Mógł to być guzek krwawniczy, czyli tzw. hemoroid. Jeśli się Pani niepokoi, proszę się udać do lekarza w celu oceny zmiany.