Co może oznaczać stałe zmęczenie?

Wiek 20, waga 80, wzrost 180 wszystko ok, ale caly czas jestem zmeczony. Mierzylem obwody ciala miesiac temu, biodra 94, uda 59, lydki 38, talia 86, teraz biodra 96, uda 57, lydki 36, talia 83. Cos jest nie tak, nie za bardzo wiem co, biore pod uwage problemy psychiczne jak depresja, hormony, nerki i watrobe. Ktore jest najbardziej prawdopodobne? Dodam, ze wszystko zaczelo sie po niezabezpieczeniu w czasie stosunku (stres przed hiv, wynik negatywny) i trwa do teraz przez jakies pol roku. Co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne