Co może oznaczać wynik badania histopatologicznego po wyłyżeczkowaniu?

Witam, proszę o pomoc w zinterpretowaniu wyników badań histopatologicznych po wyłyżeczkowaniu jamy macicy po poronieniu. Miejsce pobrania: tkanki jamy macicy. Rozpoznanie: Strzępy nabłonka wielowarstwowego płaskiego. Miejsce pobrania: wyskrobiny z jamy macicy. rozpoznanie: Decidua necrotiocans et villi choriales. Teale embryonis absunt.

Lek. Tomasz Budlewski

Doczesna martwicza z kosmkami łożyska . Tkanki płodu nieobecne