Co może pomóc na libido?

Mam 22 lata i bardzo niskie libido. Wszystko zaczęło się jak zacząłem spotykać się z obecną dziewczyną, generalnie zawsze byle myśl, nawet nie do końca uświadomiona i penis stał. Potrafiłem mieć kilka samoczynnych wzwodów w ciągu dnia, bez masturbacji nie wytrzymywałem dłużej niż dwa trzy tygodnie, a tutaj pierwszy pocałunek z dziewczyną, ona na moich kolanach i ja czuję, że jest coś nie tak. No i generalnie od kilku miesięcy przy niej nie potrafię osiągnąć poprawnego wzwodu. Robiłem badania hormonalne testosteronu, prolaktyny i tsh, ale wszystko w normie, cukier także, byłem u lekaża zalecił dhea, co nie powiem dało pewną poprawę, ale bardziej to widzę przy porannych wzwodach czy podczas fantazji. Kiedy z nią się spotykam jakoś nadal nie stoi, za to wylatuje mi mnustwo prejakulatu, na prawdę nie jest to kropla czy dwie, ale dość sporo. Jest coś na to libido, co by pomogło? Najlepiej bez recepty. Nie stosuje żadnych używek typu alkohol papierosy narkotyki nawet kawa i herbata nie. odżywiam się zdrowo, śpię po 7h/d. Zażywam też cynk z magnezem i b6.

Dzień dobry!

Prawidłowe podniecenie i erekcja podczas fantazji/ masturbacji, spontaniczne wzwody nocne itp. wskazują, że sprawność "mechaniczna" jest zachowana. Jeśli zaburzenia pojawiają się wyłącznie w kontakcie z partnerką, wskazuje to na przyczyny raczej psychologiczne, emocjonalne. Właściwym kierunkiem jest konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam!