Co może znaczyć ból prawej pachwiny?

Witam od ponad tygodnia odczuwam ból prawej pachwiny czasami ten ból umiejscawia się w różnych częściach brzucha a przy pochylaniu w odcinku lędźwiowy także prawym dodam że dolegliwości zaczęły się po tym jak zaczęłam dużo dźwigać w pracy co dalej robić prosiłabym o rady. LEKARZ ZLECIŁ USG NA KTÓRE MAM CZEKAĆ AŻ 3 TYG

Ważny PACJENT: skargi, dolegliwości, objawy neurologiczne, Ważny stan ogólny, obciążenia chorobowe, tryb życia, pracy , Ważna aktywność fizyczna, regularne ćwiczenia; dobra dieta, nawodnienie i spokój . Warto też uwzględnić wiek, ogólną formę, stan fizyczny i psychiczny: nastrój, stresy, lęki, przeżycia traumatyczne, zaburzenia snu; Ważne wszystkie przyjmowane leki, Historia leczenia, przebyte operacje, zabiegi Ważna praca, życie rodzinne, stresy i problemy życiowe... Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną ; wywiad, badanie, analiza wyników badań