Co może znaczyć guzek po lewej stronie pępka?

Od tygodnia wyczuwam po lewej stronie poniżej pępka guzek, jest on pod skórą ale nie blisko jej, ciężko określić położenie. Jest ruchomy i jak się natrafi na niego ucieka. Robiłam badania OB 12, krew w porządku, w moczy nieliczne bakterie, liczne nabłonki oraz składniki mineralne. Chirurg zrobił mi USG nic nie wykazało , żadnego guza itp. Ginekolog też powiedział że wszystko w porządku. Podejrzenie pada na mikro uraz mięśnia, bądź tłuszczak. Ale ja czuję dyskomfort jakby ucisk. Czy gdyby to był owy uraz jest to możliwe aby czuć owy guzek?

Lek. Michał Lenard

Trudno powiedzieć, zapewne jest to możliwe. Sugeruję zastosować się do dotychczasowych zaleceń swoich lekarzy. Pozdrawiam!