Co może znaczyć opis badania tomografii komputerowej klatki piersiowej?

Moja bardzo blika osoba na badaniu kontrolnym do pracy przy RTG wyszedł cień . od razu została skierowana na dalsze badania czyli TK. Wynik okazuje sie wyrokiem przynajmniej dla tej osoby..Czy jakiś lekarz bądź osoba może choć zapreczyć , że jet to rak.. ponizej opis: DANE KLICZNE:nieprawidłowe wyniki badań obrazowych - weryfikacja badania RTG.TECHNIKA BADANIA:Badanie TK klatki piersiowej wykonano trybem spiralnym przed i po podaniu środka cieniującegow warstwach 1,25 mm.OPIS:Opisywany w badaniu RTG cień krągły prawego płuca przedstawia się w badaniu TK jakotkankowy guzek (szacunkowa gęstość \R\5-10jH po podaniu środka cieniujacego) szacunkowejwielkości \R\15x13x10mm, z drobnymi spikulami, zlokalizowany w segm. 9R tuż przy oskrzeli B9.Pojedyncze drobne guzkowe zagęszczenie widoczne jest ponadto w segm. 10R (wielk. \R\4-5mm)i segm. 2R (wielk. \R\5-6mm) - pozapalne? Poza tym miąższ płucny bez zagęszczeń miąższowychi zmian ogniskowych, prawidłowo powietrzny.Struktury śródpiersia - przełyk, tchawica, oskrzela, tarczyca – bez zmian.Duże naczynia klatki piersiowej nieposzerzone. Serce nie powiększone.Węzły chłonne wnęk płucnych oraz śródpiersia niepowiększone.Części kostne i tkanki miękkie ściany klatki piersiowej zmian podejrzanych nie wykazują.Esowate skrzywienie boczne kręgoslupa piersiowego.Nadnercza obustronnie nie powiększone bez zmian ogniskowych.WNIOSKI: SPN prawego płuca - konsultacja w Poradni Chorób Płuc. Proszę o poradęco dalej i gdzie najlepiej jest wyleczyć Oczywiscie bardzo szybko zostały podjęte nastepne kroki.. czyli wizyta w centrum chorób płuc we wrocławiu za tydzień

do dalszej obserwacji, jak zalecono : - konsultacja w Poradni Chorób Płuc. ; CZYLI : wizyta w centrum chorób płuc we Wrocławiu !