Co może znaczyć taka plamka pod prawym okiem?

Dzień dobry, Od trzech tygodni utrzymuje mi się czerwona plamka, ok. 3x3mm, pod prawym okiem, na górze policzka. Czasami takie plamki wyskakiwały po nasileniu alergii np. na kurz czy pyłki, ale zawsze znikały w ciągu max. dwóch dni. Plamka czasami się zabliźnia i blednie, ale potem schodzi z niej skóra i od nowa jest żywo czerwona. Plamka nie swędzi. Bardzo proszę o poradę co to jest i jak można sobie z tym poradzić.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.