Co może znaczyć taki dziwny okres?

Witam. Przez ostatnie dwa miesiące spóźnił mi się okres . Pierwszy pojawił mi się po 40 dniach ale myślałam że to z przemęczenia i nie brałam tego pod uwagę. Teraz drugi też po 40 40 dniach i trochę mnie to zaniepokoilo . Okres niby się zaczął ale był bardzo skapy. Dopiero teraz po 6 dniach zaczął mi się taki bardziej normalny chociaż też nie do końca. Dodam że mam 39 lat . Urodziłam 3 dzieci i w sumie zawsze okres miałam jak w zegarku co 28 dni . Jakoś tak trochę mnie mdlilo więc zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny . Od września do połowy kwietnia przyjmuje Rutinoskorbin i tran na wzmocnienie organizmu . Przyjmuje też Relanium . Co może być przyczyną.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę udać się na kontrole ginekologiczną w celu wykonania dokładniejszych badań. Pozdrawiam.