Co myśleć o spóźnianiu się okresu?

Witam, mam problem gdyz spoznia mi sie okres juz 4 tygodnie a testy ciazowe sa niegatywne. Rok temu urodzilam dziecko przez CC i do tej pory byl okres co 28 dni, czasama z opoznieniem do 3 dni. Co mam o tym myslec? Czy to cos powaznego?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn zaburzeń miesiączkowania jest wiele. Jeżeli miesiączka się jeszcze nie pojawiła, sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada, wykona odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!