Co oznacza asymetryczne przewężenie szczeliny międzykręgowej C5-6-7 z podchrzęstną sklerotyzacją?

Proszę o przetłumaczenie.Asymetryczne przewężenie szczeliny międzykręgowej C5-6-7 z podchrzęstną sklerotyzacją w obrębie blaszek granicznych sąsiednich trzonów z osteosklerotyczną przebudową stryktury kostnej w wyrostach stawowych górnych i dolnych sąsiednich trzonów powodujące zatarcie szczelin stawów międzykręgowych.Ciężka artroza w przebiegu przewlekłej dyskopatii. RTG cechy stenozy kanału kręgowegona tym poziomie.Syndesmofitoza na krawędziach trzonów.Asymetria w stawach luschki. Dziękuje.

Opis MRI jak wyzej! Asymetryczne przewężenie szczeliny międzykręgowej C5-6-7 z podchrzęstną sklerotyzacją w obrębie blaszek granicznych sąsiednich trzonów z osteosklerotyczną przebudową stryktury kostnej w wyrostach stawowych górnych i dolnych sąsiednich trzonów powodujące zatarcie szczelin stawów międzykręgowych.Ciężka artroza w przebiegu przewlekłej dyskopatii. RTG cechy stenozy kanału kręgowegona tym poziomie.Syndesmofitoza na krawędziach trzonów.Asymetria w stawach luschki
Nie mozna wydac opinii na podstawie samego opisu badania MRI !
Do pelnej konsultacji
Pozdrawiam