Co oznacza ból brzucha 6 tygodni po porodzie?

Jestem 6tyg po porodzie . Po porodzie miałam bardzo dużo problemów : lyzeczkowanie i niech ciała mi się S kurczyc macica .. połóg mijał bardzo dobrze w 3 tyg skończyły mi się k rwotoki A niestety teraz w 7 tyg pojawiły się mocne bóle brzucha I pojawią się bardzo duża ilość krwi na papierze A na wkładkę prawie wgl tylko przy podcieraniu byłam u lekarza lekarz mowi ze wszystko jest db zrobił tylko usg dopochwowe czy Nie mam czym się martwić czy udać do innego lekarza i czemu taki aż mocny bol

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze ból nie wynika z dolegliwości ginekologicznych. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego. Po badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.