Co oznacza ból brzucha pod żebrami w ciąży?

Witam jestem w 16 tygodjiu ciazy i od wczoraj boli mnie brzuch NA górze w okolicach żeber ból nie jest stały raz się pojawia raz znika mam też gazy są momenty ze pobolewa cały brzuch czy biec do lekarza czy poczekać do poniedziałku mam wizytę akurat

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję dużo odpoczywać, może Pani przyjąć leki rozkuczowe i raczej poczekać do poniedziałku, jeśli objawy się nasila lub pojawia np krwawienie, wtedy pilnie udać się do lekarza.
Pozdrawiam